KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15848194

nr 1584 8194

Lars Rylander

(f. 1945), Sverige

2 st, Kompositioner. Signerade. Bladets mått: 24x21 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 29x26 ca

Lars Rylander, svensk bildkonstnär född 1945.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 december 2023
kl 18:11:11

Lars Rylander

Läs mer om Lars Rylander